fbpx
Masáže Jan Vlach2023-09-07T13:22:08+02:00

MASÉR JAN VLACH

Přijďte k nám relaxovat

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Příjemně uvolní a regeneruje svaly po sportovním výkonu u amatérských i kondičních sportovců. Dokáže účinně pomoci k rychlé úlevě svalů a uvolnění kůže. Zároveň stimuluje lokální lymfatické dráhy, které odplavují odpadní látky a kyselinu mléčnou ze svalů. Sportovní masáž stimuluje prokrvení těla a tím přívod kyslíku a živin do tkání, pomáhá odstranit zplodiny látkové výměny, ovlivňuje svalové napětí a kloubní pohyblivost. Sportovní masáž také uvolňuje tělo a navodí příjemnou relaxaci, podporuje hubnutí. Masér přizpůsobí intenzitu a způsob masáže vašim potřebám.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Působí okamžitě nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Relaxační masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, vstřebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.
Relaxační masáž pomáhá odbourat stres a uvolnit se v neustálém uspěchaném životním tempu. Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci.
Podobu relaxační masáže může masér přizpůsobit vašim přáním, nebo vše nechte na něm, uvolněte se a užívejte si.

FUNDOVANÉ DOTEKY

Mají uvolňující a uklidňující účinky. Zlepšují funkci postiženého svalu a kloubu, odstraňují bolesti a obnovují funkční rozsah svalů a kloubů. Technika připomíná specializovanou masáž či fyzioterapii a uvolňuje spoušťové body. Jedná se o doplňkovou metodu, kterou využíváme v kombinaci s ostatními masážemi.

OHNIVÉ BAŇKOVÁNÍ

Základem baňkové masáže je přiložení baňky k pokožce a vytvoření přiměřeně dostatečného podtlaku. Pokožka je vtažena dovnitř baňky, kde je vakuum, a tím dochází k výraznému prokrvení. To vede ke zlepšení proudění krve a stimulaci podkožních kapilár (vlásečnic). Dostavuje se urychlení metabolismu a pozitivně působí na odstranění toxických látek z těla.

TEJPOVÁNÍ

Efektivní metoda, která chrání před zraněním nebo naopak urychluje hojení úrazu. Pomáhá od bolestí šlach, svalů, kloubů, ale používá se i ke správnému držení těla.

REZERVACE MASÁŽÍ

Masáže probíhají každé pondělí, středu a čtvrtek ve 1CLUB Centru na Václavské. Masáž je třeba rezervovat předem, nejpozději den před masáží. V případě, že se nemůžete masáže zúčastnit, je nutné rezervaci zrušit nejpozději 12 h dopředu. V případě nutnosti je možné využít i pátek po dohodě.

S sebou:

Stačí ručník a pantofle + hygienické potřeby do sprchy.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

MASÉR

O masáž se postará:

CENÍK MASÁŽÍ

Typ masáže Cena pro veřejnost Cena pro členy 1CLUB
45 minut 650 Kč 540 Kč (300 Kč*)
60 minut 890 Kč 770 Kč
90 minut 1 200 Kč 990 Kč
tejpování 250 Kč 200 Kč

* Zvýhodněná cena pro členy klubu.

Závodníci sportovního aerobiku mají masáže 1x měsíčně jako součást členského příspěvku. Pokud by chtěli využít další masáž v měsíci, tak pro ně platí ceny pro členy klubu.

V našem 1CLUB Centru je možné platit v hotovosti i kartou.

Co se u nás děje

NOVINKY A AKCE

Buďte v obraze

ZAJÍMÁ VÁS, CO SE U NÁS DĚJE?

Přejít nahoru