fbpx
Závodní aerobik2024-06-12T09:10:18+02:00

ZÁVODNÍ AEROBIK

Sportovní aerobik a fitness týmy na vrcholové úrovni

Aerobik Team Show a Master aerobik pro začínající závodníky

Přípravka pro malé naděje

přípravka 2x týdně 1h | začínající závodníci 2x týdně 1-2h | sportovní aerobik a fitness týmy 3-4x týdně

PŘÍPRAVKA ZÁVODNÍHO AEROBIKU

Přípravka závodního aerobiku je vhodná pro děti ve věku 4-6 let. Lekce probíhají 2x týdně 1h a jsou zaměřeny nejen na všestrannou sportovní přípravu, motoricko-funkční přípravu a správné držení těla, ale také na trénink základů sportovního aerobiku, odrazovou a dopadovou průpravu, rozvoj síly, flexibility, koordinace a obratnosti.

MASTER AEROBIK

Chcete začít se závodním aerobikem? Master aerobik je skvělý odrazový můstek do světa závodění. Master aerobik aneb cvičení jednotlivců podle lektora je zaměřen na aerobikové choreografie vycházející ze základních kroků komerčního aerobiku. Master aerobik je vhodný pro děti od 6 let, tréninky probíhají 2x týdně 1h. Děti se účastní závodů SAMC (soutěžní aerobik master class), které pořádá Český svaz aerobiku FISAF.cz.

AEROBIK TEAM SHOW

Líbí se vám skupinové choreografie? Aerobik team show neboli ATS jsou pohybové skladby tvořené základními kroky aerobiku doplněnými o skoky, tanec či další prvky dokreslující téma choreografie. ATS jsou vhodné pro děti od 7 let, které chtějí trénovat alespoň 2x týdně 2h a pravidelně jezdit na závody. Děti se účastní závodů ATS/ČSH (Aerobic Team Show a Česko se hýbe), které pořádá Český svaz aerobiku FISAF.cz.

SPORTOVNÍ AEROBIK A FITNESS TÝMY

OneClub Brno připravuje závodníky ve sportovním aerobiku a fitness týmech na soutěže Českého svazu aerobiku FISAF.cz ve všech věkových a výkonnostních třídách a soutěží Českomoravský pohár. Pokud jste si vybrali aerobik jako vrcholový sport, přidejte se k našim tréninkům 3x týdně 1,5-2h. Přijďte na nábor a domluvíme se, jaká věková a výkonnostní skupina bude pro vás ta pravá. Závodníci trénují 3x až 4x týdně. Tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenérkami, které mají za sebou řadu osobních i trenérských úspěchů v aerobiku i jiných sportech.

JAK TO U NÁS CHODÍ

Pořádek dělá přátele, tak mrkněte na to, jak to u nás funguje.

OD KDY DO KDY

 • Tréninky závodního aerobiku začínají 27. srpna 2024 a probíhají do 13. prosince 2024 (nebo po dohodě s trenérkou).

 • Nábor do master aerobiku, aerobik team show a sportovního aerobiku začíná v týdnu od 9. září 2024 v našem 1CLUB Centru na Václavské.

 • Přípravka závodního aerobiku začíná společně s kroužky v týdnu od 16. září 2024.

 • Tréninky v novém roce startují 6. ledna 2025 a konči 20. června 2025 (nebo po dohodě s trenérkou).

 • Tréninky závodního aerobiku nebudou probíhat v době státních svátků a prázdnin, výjimkou jsou mimořádné tréninky.

PLATBY

 • Platba za členské příspěvky probíhá bezhotovostně na základě vystavené faktury

 • Dresy, startovné, registrace u Českého svazu aerobiku a další nejsou součástí členského příspěvku, vybírají se zvlášť v podobě zálohy na závodní sezónu

 • Soustředění (jedno zimní a dvě letní) jsou pro všechny závodníky povinná a platí se zvlášť na základě vystavené faktury

OSTATNÍ

PRVNÍ KRŮČKY K ZÁVODNÍMU AEROBIKU

PŘÍPRAVKA AEROBIKU

Přípravka závodního aerobiku je vhodná pro děti ve věku 4-6 let, které by se chtěly věnovat závodnímu aerobiku. Tréninky probíhají 2x týdně 1h.

 • všestranná sportovní příprava

 • motoricko-funkční příprava

 • správné držení těla

 • trénink základů sportovního aerobiku

 • odrazová a dopadová průprava

 • rozvoj síly, flexibility, koordinace a obratnosti

KDY/KDE ÚTERÝ ČTVRTEK
Centrum 1CLUB 16:30-17:30 16:30-17:30

CENA ZA PŘÍPRAVKU ZÁVODNÍHO AEROBIKU: 3000 Kč/pololetí

CHCI ZAČÍT SE ZÁVODNÍM AEROBIKEM

MASTER

AEROBIKU

Tréninky master aerobiku začínají v září ve 1CLUB Centru na Václavské. První trénink je zdarma na vyzkoušení. Master aerobik je vhodný pro všechny děti od 6 let a probíhá po celý školní rok 2x týdně v pondělí a středu. Termíny závodů, na které děti pojedou je dle domluvy s trenérkou.

KDY/KDE PONDĚLÍ STŘEDA
Centrum 1CLUB 18:00-19:00 18:00-19:00

CENA ZA MASTER AEROBIK: 3000 Kč/pololetí

CHCI JEZDIT NA VELKÉ ZÁVODY V AEROBIKU

AEROBIK TEAM SHOW

Nábor do závodní skupiny Aerobik Team Show začíná v září ve 1CLUB Centru na Václavské. První trénink je zdarma na vyzkoušení. Tréninky Aerobik team show jsou pro děti od 6 let a probíhají 2x týdně v úterý a pátek. Děti jsou rozděleny do týmu dle věku a výkonnosti a začínají se připravovat na závodní sezónu, která začíná vždy od nového kalendářního roku. Tato závodní skupina má povinná všechna soustředění – zimní soustředění v prosinci a dvě letní soustředění v srpnu.

KDY/KDE ÚTERÝ PÁTEK
Centrum 1CLUB 15:30-17:30 15:30-17:30

CENA ZA AEROBIK TEAM SHOW: 3600 Kč/pololetí

CHCI SE VĚNOVAT AEROBIKU VRCHOLOVĚ

SPORTOVNÍ AEROBIK A FITNESS TÝMY

Nábor do závodní skupiny sportovní aerobik a fitness týmy začíná v září ve 1CLUB Centru na Václavské. První trénink je zdarma na vyzkoušení. Sportovní aerobik a fitness týmy jsou vhodné pro děti od 6 let, které se chtějí aerobiku věnovat na vrcholové úrovni. Tréninky probíhají 3x týdně v pondělí, úterý a čtvrtek. Děti jsou rozděleny do týmů dle věku a výkonnosti a začínají se připravovat na závodní sezónu, která začíná vždy od nového kalendářního roku. Tato závodní skupina má povinná všechna soustředění – zimní soustředění v prosinci a dvě letní soustředění v srpnu.

KDY/KDE PONDĚLÍ ÚTERÝ ČTVRTEK
Centrum 1CLUB 15:30-17:30 14:30-16:00 15:30-17:30

CENA ZA ZÁŘÍ AŽ LISTOPAD: 3500 Kč za kvartál (září-půlka listopadu)

ZÁVODNÍCI

ONECLUB BRNO

Naši závodníci se účastní závodů Českého svazu aerobiku FISAF.cz v kategoriích sportovní aerobik a fitness týmy ve všech věkových a výkonnostních třídách včetně Mistrovství republiky, Evropy či světa.

Sportovní aerobik je soutěž jednotlivců, dvoučlenných týmů (duo) a tříčlenných týmů (trio). Sestava sportovního aerobiku musí obsahovat prvky obtížnosti ze 4 kategorií – statická síla, skoky, kliky a flexibilita.

Fitness týmy jsou 5-7 členné týmy, které závodí v kategorii aerobik a step. Fitness aerobik je bez náčiní, naopak fitness step využívá náčiní step. Závodní choreografie trvá necelé 2 minuty a hodnotí se především provedení, synchron a obtížnost. Tréninky fitness týmů probíhají minimálně 3x týdně.

Co se u nás děje

NOVINKY A AKCE

ZÁVODNÍ AEROBIK PRO DĚTI V BRNĚ

PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO

Přejít nahoru