Rádi bychom vás seznámili s Pájou Kremláčkovou a Verčou Maštalířovou, které s námi také drží basu skoro od začátku. Jak si užily mistrovství Evropy 2017 v Karlových Varech?

Cesta do Karlových Varů na mistrovství Evropy

Na ME 2017 vzpomínáme moc rády, byl to náš jeden z nejlepších a nejúspěšnějších zážitků. Hned první den, kdy jsme vyjeli z Brna a dojeli do Karlových Varů do hotelu Thermal, nás čekalo základní kolo, kde jsme se o chlup umístily na 3. místě. Hned jak vyvěsili výsledky, skákaly a brečely jsme radostí, byl to neuvěřitelně krásný pocit.

Prozkoumávání lázeňského města

Každý den jsme trávily čas buď v hale, kde jsme sledovaly a podporovaly seniorky, juniorky a Vítka s Barčou, nebo ostatní závodníky z různých klubů, nebo jsme se šly projít do města na kolonádu, kde jsme si moc oblíbily čerstvé lázeňské oplatky, zvonkohru a samozřejmě jsme si užívaly a obdivovaly historické město.

Naše cadetky v Karlových Varech

I přes pád jsme bronzové

Další den nás čekalo druhé kolo a k večeru finále. Ovládla nás obrovská nervozita a napětí, ale ty uvolnila povzbuzující atmosféra v hale. Při našem štěstí nás neminul pád Barči Brázdové v posledních sekundách sestavy, ale štěstí stálo při nás a umístily jsme se na krásném třetím místě z osmi. Naše obrovské díky patří trenérkám Lucce a Vendy.

Fotogalerie

Pošlete to dál... Sdílejte příspěvek se svými blízkými