Pojďme se podívat na naši dlouholetou věrnou závodnici a dnes i oblíbenou trenérku Denču Keprtovou. Jaký je její aerobikový příběh?

Začátky aerobiku Denči Keprtové

Začátky s aerobikem

Aerobik dělám od 7 let, začala jsem v AC Brno komerčním aerobikem a v roce 2010 jsem jela pod vedením Denči Čáslavské na první závody.

Poprvé v 1.výkonnostní třídě

V roce 2013 po vzniku nového klubu ve spolupráci s Fit4all, se mi rozpadl juniorský́ stepový́ tým a od Lucky Balharové jsem dostala nabídku cvičit s cadetkama v 1. výkonnostní třídě. To byla skvělá příležitost, ale také jsem se bála, zda jejich tempo budu zvládat.

Dvě sestavy a nominace na mezinárodní závody

Zlomový rok a asi i moje nejoblíbenější sezóna byl pro mě rok 2016, kdy jsem cvičila dvě sestavy (senior step petite a junior step petite) a poprvé se s oběma týmy nominovala na ME a následně i na MS.

Titul Mistryně světa je doma

Rok 2017 byl asi nejúspěšnější sezónou vůbec, kdy můj tým získal titul Mistrů Evropy a následně titul 2. vicemistrů světa.

Na skok do Havlíčkova Brodu

V minulém roce 2020 jsem si vyzkoušela i hostovaní v jiném klubu a to v klubu BM fitness Havlíčkův Brod. Bohužel v této sezóně jsme kvůli covidu jely pouze na 2 závody, ale i tak to byl skvělý zážitek a zkušenost.

Aerobik mi toho hodně dal

Během 12 let závodění jsem prošla všemi výkonnostními třídami, vyzkoušela jsem si fitness aerobik, performance aerobic, step aerobic i sportovní aerobic, závodila jsem za Fisaf i třeba Mistry s Mistry, zažila jsem tolik náročných tréninků, soustředění i závodů, ale také jsem si díky tomuto sportu našla tolik dobrých kamarádů a zažila jsem tolik krásných momentů, které si budu navždy pamatovat. A doufám, že mám ještě nějaké krásné momenty, spojené s tímto sportem, před sebou.

Pošlete to dál... Sdílejte příspěvek se svými blízkými